Berlin’den yeni tanıtım: ‘En iyileri bir araya getir’

Netflix, başrollerinde Pedro Alonso, Michelle Jenner, Tristán Ulloa, Begoña Vargas, Julio Peña Fernández ve Joel Sánchez’e yer yeren Berlin’den yeni tanıtım paylaştı.

La Casa de Papel’in spin-off dizisi olan Berlin, Andres de Fonollosa olan Berlin karakterine odaklanıyor ve onun büyük soygundan önceki karmaşık hikayesini anlatıyor. La Casa de Papel’in soğukkanlı, hesaplı ve zeki bir dolandırıcı ve mücevher hırsızı olan Andres de Fonollosa ve çetesini takip eden dizi 29 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak.

Netflix’in Instagram hesabından diziyle ilgili yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. “Planın ilk adımı: En iyileri bir araya getir” mesajıyla yayınlanan videoda Berlin, 44 milyon euroluk mücevher soygunu için kurduğu ekibi tanıtıyor.

Berlin’e yeni çetesinde elektronik mühendislik dehası Keila (Michelle Jenner), hayırsever profesör ve sırdaşı Damián (Tristán Ulloa), daima uçlarda yaşayan bir kamikaze, Cameron (Begoña Vargas), sadık dostu Roi (Julio Peña Fernández) ve çetenin aksiyon konusunda durmak bilmeyen üyesi Bruce (Joel Sánchez) eşlik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x